yurtiçi satışlar

 
     

Kurulduğundan bu yana Emek Yapı Market; en fazla ürün çeşidi ile her türlü ihtiyaca cevap vermeyi amaçlamaktadır. Seramik yer ve duvar karolarından - vitrifiye banyo takımlarına, boyadan - küvete, tesisat malzemelerinden - izolasyon malzemelerine, bataryadan - banyo aksesuarına kadar yaklaşık 700 çeşit ürün ile inşaatın her safhasında müşterilerimize hizmet verilmektedir. Hatta aynı cins ürünün birkaç değişik marka alternatifi dahi stoklarımızdan tüketiciye sunulmaktadır.

İlkemiz her zaman müşterilerimize en doğru ürünü sunmak olmuş, bu ürünler titizlikle seçilmiş, Türkiye ve dünya standartlarında kaliteli üretim yapan, ülkemizde her biri kendi alanında öncülüğünü kanıtlamış fabrikaların malları tercih edilmiştir. Bu amaçla söz konusu bu fabrikaların toptancı-bayilikleri alınmıştır. Şu an Emek Yapı Market 54 saygın üretici kuruluşun bölgesel yetkili satıcılığını yürütmektedir. Bu sayede kaliteli ürün en ekonomik fiyata nihai tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Emek Yapı Market'te toptan veya perakende alıcı ayırımı gözetilmeden her müşteriye en iyi hizmet verilmektedir.

Emek Yapı Market'in profesyonel ve güler yüzlü çalışanları, uzman yönetici kadrosu ile konusunda en iyi teknik destek ve satış sonrası hizmet verebilen firmalar arasındadır.

Emek Yapı Market bilgi işlem ağı vb. teknik donanımlı modern ofisleri, çok zengin ürün çeşitliliğini hazır stoklarında bulundurduğu toplam 2800 m2. lik kapalı depo, 3700 m2.'lik açık antrepo, yüksek tonajlı taşıma kapasitesine sahip araç filosu ve yükleme-boşaltma ekipmanları ile 24 saat servis verebilen yegane firmadır.

Yapı marketçilikte uygun fiyat - geniş ürün yelpazesi anlayışıyla vücut bulan Emek Yapı Market, sektördeki istikrarlı yükselişini ONLINE SATIŞ mağazasıyla bütünleştirerek nihai tüketiciye ulaşmaktaki arzusunu kararlı adımlarla sürdürmektedir.