ihracat

 
     

Türkiye'nin tüm ihracat limanlarından, kara ve deniz terminallerinden, tır ve kontainer yükleme sahalarından en seri biçimde yükleme yapabilecek profesyonel gümrükleme kadrosuna sahip Emek Grubu, resmi evrakların hazırlanmasında ve bürokratik aşamalarda zaman kaybı minimuma indirmiştir.

Emek Grubu aynı zamanda lojistik olarak ta bu hıza yetişebilecek yapıda araç gereç ve ekipmana sahiptir.

Muhtelif lisanları bilen prezantabl müşteri temsilcileri; müşterilerin Emek Grubu ile olan her türlü bağlantılarını titizlikle organize ettiği gibi satış sonrası hizmetleri de en üst seviyede dikkatle yürütürler. Hatta müşterilerin ülkemiz ile ilgili her türlü sorularına cevap bulabilmeyi veya problemlerine yardımcı olmayı da görev edinmişlerdir.

Ayrıca Emek Grubu ücretsiz shuttle servis ve konaklama hizmetleri ile müşterilerin kendi ülkelerindeymiş gibi rahat etmelerini sağlar.

Gümrük içinde teşhir standları ve sipariş noktaları ile hizmet her zaman yurt dışından gelen misafirlerin ayağına götürülür.

Emek Grubu'nda daima ihracat yapan ülkelerin standartlarına uygun malzemeler stoklarda hazır bulundurulur.

Ambalajlama ve yükleme profesyonelce yapılır, malzemelerin transport esnasında hasar görmemesi sağlanır.

Emek Grubu'nun birlikte çalıştığı tır, kontainer, gemi transport firmaları ciddi kuruluşlardır. Bu sayede alıcıların nakliye problemleri hemen hemen yok gibidir.

Başlıca ihracat yapılan ülkeler; Rusya, Ukrayna, Moldova, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs, Libya, Türkmenistan, Tacikistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Kosova, Bosna-Hersek, Sırbistan, Makedonya, Gürcistan ve Dağıstan'dır.